Pavel Soukup vystudoval nejprve Fakultu žurnalistiky na Karlově univerzitě. Až poté ho kroky zavedli na DAMU. Po jejím absolvování nějaký čas působil v oblastních divadlech Olomouce a Liberce. Poté se vrátil do Prahy a stal se součástí Městských divadel pražských. Ve filmu se objevuje od osmdesátých let, avšak nikdy se nejednalo o nikterak velké a významné role. Větší prostor dostal až v seriálu Život na zámku a nyní je nedílnou součástí Cest domů. Mnohem záslužnější role se mu dostává v dabingu, kde propůjčuje hlas celé řadě slavných herců. Slyšet ho můžeme i v mnoha dokumentárních filmech a angažuje se i ve spotech zaměřených na bezpečnost silničního provozu.
Miroslav Etzler patří v současné době k jedněm z nejoblíbenějších herců u nás. Avšak jeho cesta k této profesi nebyla nikterak snadná. Jakožto značně podprůměrný student nebyl nejvhodnějším kandidátem na studia na vysoké škole. Proto ho čekalo nejprve hostování v divadlech jako eléva, než dostal příležitost navštěvovat JAMU. Po studiích vytvořil několik pěkných rolí v Národním divadle Brno a následně i v Praze. Poté se svojí družkou Vilmou Cibulkovou založil divadelní agenturu a hostují v několika divadlech po celé republice. Ve filmu se objevil např. v Času sluhů, Mazaném Filipovy či Díky za každé nové ráno. Do srdcí diváků se však nejvýrazněji zapsal rolí v seriálu Pojišťovna štěstí.
Mladý sympatický herec Miloslav Tichý vystudoval činoherní herectví na DAMU. Poté nastoupil do angažmá ve Východočeském divadle v Pardubicích. Již během tohoto angažmá navázal spolupráci se spolkem Kašpar v Divadle v Celetné, kde v současnosti hraje společně se svou manželkou. Vzhledem k jeho mládí nepatří jeho filmografie prozatím k příliš rozšířeným. Objevil se v seriálech Světla pasáže, Vyprávěj a zejména potom v Cestách domů, kde se v roli Filipa Janáka nešťastně zapletl se zápornou postavou Romana Hamzíka.
Již jako malého ho zaujala práce divadelních ochotníků, což ho nakonec přivedlo na prkna, co znamenají svět. Po prvních nesmělých krůčcích se rozhodl této profesy věnovat a zamířil na Jamu. Jeho počátky profesionální dráhy byly spojeny s moravskými divadly, odkud následně zamířil do Realistického divadla v Praze. To již byl jen krůček do Národního divadla, kde strávil několik let. V současné době je mu domovem Městská divadla pražská. Ač je jeho práce převážně spojena s divadelními rolemi, objevuje se i ve filmech a televizní tvorbě. V souvislosti s prostřeno společně s kolegy propaguje nastupující novou řadu seriálu cesty domů, kde ztvárňuje Mojmíra Soudka.
Vždy se snaží žít naplno, což přímo vystihuje jeho optimistickou povahu. Po dostudování lesnické průmyslovky si odzkoušel pracovat jako asistent manažery i provozní restaurace, avšak ani jedna z těchto profesí ho dvakrát nenadchla. Nyní se tedy snaží najít ten svůj smysl života. Mezitím tráví své volné chvíle hraním pokeru a užíváním si u skleničky vína a dámské společnosti. Za svoji velkou výhodu považuje i své kulinářské dovednosti, které využívá k častému experimentování. Pro své hosty si připravil Quesadilla de pollo, Sopa de frijoles, Carne de res nopalitos, Flan.
Jitka si dokázala udržet společenskou a veselou náturu i přes nepřízeň osudu. Během velice krátké doby přišla o manžela a zanedlouho kvůli problémovému chování umístili jejího syna do dětského domova. Její nejoblíbenější činností je péče o květiny a ruční práce. V této oblasti je hodně šikovná, věnuje se výrobě věnců, malování voskem nebo aranžování květin. Mezi své koníčky řadí i pečení s vařením.
Poklidná, rozvážná a za každých okolností upřímná Radka se vyučila kosmetičkou. Tuto profesi však nikdy neprovozovala, místo toho vyzkoušela práci referentky, recepční a momentálně pracuje jako servírka. Ve volnu se věnuje svému pejskovi, ráda poslouchá muziku, věnuje se kreativním činnostem či si shlédne některý díl Červeného trpaslíka. V gastronomii ráda ochutnává nové chutě a krom konzumace se ráda pouští i do vaření. pro své hosty si nachystala Tataráček z lososa, Plněný měšec, Jahody na barevném pepři.
Ctižádostivá a obětavá studentka teologické fakulty tráví dost času učením. Ale i tak jí zbývá dostatek času na koníčky. Mezi ně řadí lyžování, plavání, posezení s přáteli a svého pejska. Dost volna také věnuje práci s dětmi. Vařit je zvyklá od útlého věku, takže připravit menu pro více osob pro ní ničím cizím. Akorát tentokrát musí vsadit na něco trochu okázalejšího, než na oblíbené minutky. I když i s nimi se dá zaujmout, tak co třeba ochutnat Kdo si co namaže, Hovězí guláš, bramboráčky, Sladká tečka.
Po povánočních reprízách se prostřeno vrací s novými premiérovými díly. Jako první se představí dělnice Kamila, jíž nejlépe vystihují výrazy milá, přátelská, avšak občas i výbušná. Mezi její záliby patří vaření, četba knih, přátelé a starost o zvířata. S oblibou se pouští i do vaření, při němž si dokaže pořádně vyčistit hlavu a odpočinout od každodenních starostí. Pro dnešní den si nachystala Hermelínový salát, Kuřecí vývar se strouháním, Záhorácký závitek, Eskymo řezy.
Simona se v dětství věnovala sportovní gymnastice, v níž se dařilo a dosáhla až na titul mistryně republiky. To jí vyneslo nominaci do reprezentace, což sebou však přineslo i zrádné zdravotní potíže. Kvůli anorexii byla nakonec nucena s profesionálním sportem skoncovat. To jí dovedlo k herectví. Osm let působila v divadle Semafor u Jiřího Suchého, kde jí zaujalo ještě jedno povolání, začala navrhovat kostýmy. Ve filmu se neobjevuje zase až tak často a pokud ano, jsou to zejména filmy jejího manžela Víta Olmera. Z nich nejvýrazněji oslovila diváky v adaptaci knihy Tankový prapor a v nepříliš vydařené erotické komedii Playgirls. Své hosty hodlá překvapit stylovým italským menu, kde nesmí chybět Sarde in savoir, Pepata delle cozze e vongole, Primo: Ravioli con ricotta e spinazi, Secondo: Rombo chiodato, Polpa di mele cotogne.